Poezi

 
Redijtu bil-lahi Rabben ve bil-Islami dinen,ve bi Muhammedin Sal-lall-llahu alejhi ve sel-lem nebijjen.
(Jam i Kenaqur qe Zoti im eshte All-llahu,Feja ime eshte Islami,dhe Pejgamberi im Muhammedi Sal-lall-llahu alejhi ve sel-lem) 
Minushe Daku

Fahredin Shehu

Mexhid Yvejsi

Rrahman Ferizi

Xheladin Hamza

Albulena Bajrami

Argjend Xhelili

Mehas Alija

Zana Sharku

Hamdi Nuhiju

Arsim Jonuzi

Vehap Kola

Jehona Përquku

Halil Ibrahimi

Kerim Gashi

Flamur Maloku

Jashar Gashi

Ymihane Hoxha

Hevzi ZEQIRI


 

Komente
 
Linqe
 
Kurani Fisnik - Shkarko!

Rijjadus-Salihin - Shkarko

Falja e namazit

Dëgjo Kuran online

Kuizi Islam
 
Numri i vizitoreve 355213 visitors (1235852 hits) klikime.=>

This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free